Zaman değişiyor, teknolojiler de. Çağın ihtiyacına uygun plastik enjeksyion kalıpları, otomasyon hatları, dolum makineleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Endüstriyel çözümlerimiz dışında plastik ambalaj tedariği ile firmaların çözüm ortağıyız.

 

Başar Teknoloji, Sağlık ve Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve ev sektörlerindeki şirketler için yüksek kaliteli plastik ambalajlar tedarik etmektedir.

2003 yılında İstanbul, Türkiye’de 7500 m2 toplam üretim alanı ile kurulmuştur. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, ambalaj tedarik zincirinin tüm yönlerini kapsayacak şekilde gelişmiş takım ve kalıplama ve yüksek kapasiteli otomasyon hatlarının geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.

Dağıtım çözümleri yaratıyoruz; Dağıtım pompaları, Pompa Dağıtıcıları, Şişe Pompaları ve Losyon  Pompaları müşterinin spesifikasyonuna göre yapılmıştır. Çok çeşitli uygulamalarda tutarlı ve güvenilir performans sunuyoruz; Sıvı sabunlar, Losyonlar, Şampuanlar ve saç kremleri, dezenfektanlar, yüksek viskoziteli formüller.

Aynı zamanda güzellik, cilt bakımı, kişisel bakım ve çeşitli renk seçenekleri, boyutları ve uygulamaları olan evde bakım konusunda uzmanlaşmış PET şişeler üretiyoruz.

Aerosol valfleri için püskürtme kapakları, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde mevcuttur. Böcek ilacı ürünleri için en uygun çözüm.

Çevremiz için atıkları azaltmaya yardımcı olmak için en ince plastikle kulak temizleme çubukları için çevre dostu ambalaj. Ürününüzü içinde sergilemek için mükemmel şeffaflığa sahip yüksek kaliteli kutular.

Başar Teknoloji Başar Teknoloji

Estetik ve işlevsellikte optimum olanı ortaya çıkarmak

Güzellik, cilt bakımı, kişisel bakım ve ev bakımı konusunda uzmanlaşmış PET şişeler de çeşitli renk seçenekleri, boyutları ve uygulamaları ile üretmekteyiz.

Aerosol valfler için sprey kapakları, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde mevcuttur. Böcek ilacı ürünleri için en uygun çözüm.

Çevremiz için israfı azaltmaya yardımcı olmak için en ince plastikten yapılmış kulak tıkaçları için çevre dostu ambalaj. Ürününüzü içeride sergilemek için mükemmel şeffaflığa sahip yüksek kaliteli kutular.